+38 044 223 95 34 techno@alten-ua.com

О КОМПАНИИ НАПРАВЛЕНИЯ ДЕЯТЕЛЬНОСТИ ПРОДУКЦИЯ ОБЪЕКТЫ КОНТАКТЫ
       
 
декабрь 2019   Анти-клон пульт дистанційного керування

Анти-клон пульт призначений для дистанційного керування GSM/3G/4G контролерами серій WR та WRL за допомогою радіомодуля, що працює в діапазоні LPD 433 МГц.
Всі пульти захищені 128 бітовим AES блоковим шифруванням за стандартом закритої передачі даних у відкритих каналах, їх неможливо скопіювати або підробити, кодграббери - марні.
Принцип роботи: контролер отримує від пульту зашифрований сигнал і перевіряє в базі на наявність доступу авторизації до об'єкту.
Пульти серії SG315A-433 зручні у використанні і експлуатації.
Кожен пульт має 4 кнопки, кожна з яких може бути запрограмована на виконання певної функції.
Пульт може використовуватись з будь-якою кількістю контролерів.
Кожному пульту присвоєно окремий серійний номер, який активується власником (адміністратором) контролера. Це дозволяє формувати журнал подій та віддалено активувати або деактивувати пульт. 
Можливе використання для однієї або декількох груп користувачів з різними заданими параметрами: датами, днями, годинами активності.  
Всі пульти налаштовуються через web-інтерфейс у персональному кабінеті. Гнучкі можливості налаштуваня дозволяють розмежувати час, дату, терміни роботи пульту, т.і. 
У разі втрати або викрадення пульту, його  можна легко заблокувати через web-інтерфейс, подальше несанкціоноване використання буде неможливим. На сервері управління зберігається повна інформація використання пульту (журнал подій).

          

проектирование, .......... комплектация, ............. монтаж, ........................ пусконаладка, ............... сдача в эксплуатацию

proect
Наше кредо: качество, мобильность, взвешенность в принятии решений, сдача работ в четко оговоренные сроки.
 

 

prezent   service     news
         
новости "АЛЬТЭН-ТЕХНО"
   
P
treker
Анти-клон пульт
GSM/3G/4G контроллер
 
 

       порталы.                                                                                                                                                          © ООО "АЛЬТЭН-ТЕХНО" - 2014